Якимівський район отримав перші результати кампанії декларування доходів громадян

Вторник, 11 Март 2014 12:20
Оцените материал
(1 Голосовать)

В Якимівському   відділенні Мелітопольської ОДПІ створено всі умови для громадян, які бажають задекларувати свої доходи. Кваліфіковані фахівці сектору оподаткування фізичних осіб проводять прийом громадян у позаробочий час та у вихідні дні, виїзні пункти працюють на ринках та у віддалених селах району, проводяться індивідуальні бесіди.

Серед найбільш поширених видів доходів, які підлягають декларуванню — вартість успадкованого майна та подарунків; дохід, отриманий орендодавцем від надання земельного паю в оренду, дохід отриманий від надання житлових приміщень для відпочинку в літній період.


На сьогодні подано 66 декларації на податкову знижку та 296 обов’язкових декларацій. З них 12 — декларації про успадковане чи отримане у дарунок майно, 274 — декларації від здачі в найм земельної ділянки.


 Сума задекларованого доходу становить 9 741,1тис. грн., 868 тис. грн — сума визначеного податку до сплати.


Основним бюджетоформуючим податком районного бюджету в січні-лютому 2014 року є податок на доходи фізичних осіб, надходження по якому за  вказаний період складають 3,1 млн. грн., чим забезпечений приріст надходжень до відповідного факту минулого року на 0,4 млн. грн., або на 14,6%. Питома вага податку з доходів фізичних осіб у загальній сумі надходжень до районного бюджету в січні-лютому 2013 року склала 47,2 %.


На офіційному сайті Державної податкової служби України розміщений спеціальний банер, де детально роз'яснюється порядок заповнення декларації про майновий стан і доходи. Зацікавлені громадяни також можуть звернутись із запитаннями до Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України за телефоном 0-800-501-007 або до Центрів обслуговування платників податків Якимівського відділення Мелітопольської ОДПІ.

 

 

Якимівське відділення Мелітопольської ОДПІ

Прочитано 1103 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии