Запорізьким промисловцям пропонують плани модернізації виробництва

Вторник, 11 Октябрь 2016 11:56
Оцените материал
(1 Голосовать)

У рамках міжнародного форуму з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum» розпочала роботу спеціалізована секція «Стан та перспективи промислового сектору в умовах інтеграційних процесів».

Секція працює у форматі обговорення проблемних питань промислових підприємств, презентації плану модернізації промисловості і створення індустріальних парків та кластерів. Ці актуальні питання стануть предметом обговорення під час численних панельних дискусій та пленарних засідань форуму.  Серед спікерів – провідні експерти України та іноземні гості.

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, загальний обсяг реалізованої промислової продукції за січень-серпень 2016 року склав 85558,8 млн. грн. або 8% обсягу реалізації по Україні (4 місце серед регіонів). Підприємствами області у січні-серпні 2016 року вироблено 22,9% електроенергії, 72,5% апаратури електричної для комутації або захисту електричних схем. Чисельність працюючих у промисловому комплексі області на серпень 2016 року складає 139,1 тис. осіб, середня заробітна плата становить 6897,4 грн.

Фінансовий результат  до оподаткування великих і середніх підприємств промисловості у січні-червні 2016 року становив 2510 млн. грн. прибутків (проти 3743,6 млн. грн. збитків у січні-червні 2015 року). Зокрема, 82,6% підприємств промисловості одержали прибуток на суму 5934,8 млн. грн.

Учасники заходу можуть отримати необхідну інформацію, консультації, налагодити коопераційні зв’язки тощо. 

Одночасно з форумом у виставковому центрі «Козак-Палац» працюють спеціалізовані виставки та тематичні експозиції, що покликані підтримати національних виробників товарів та послуг, сприяти розвитку міжрегіонального та міжнародного співробітництва.

Довідково: «InCo Forum» - комунікаційний майданчик для представників вітчизняного бізнесу та влади, закордонних підприємців та організацій з підтримки бізнесу. «InCo Forum» є продовженням серії національних форумів з підтримки експорту в регіонах України та представляє оновлений формат заходів Запорізького міжнародного інвестиційного форуму (ZIIF), який щорічно проводиться в Запоріжжі з 2007 року. 

Управління у справах преси та інформації ЗОДА

Прочитано 5925 раз Последнее изменение Вторник, 11 Октябрь 2016 11:58
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии