Заступник голови Веселівської райдержадміністрації А. Грибко провів нараду щодо прискорення підключення абонентів, що проживають по вул. Чапаєва, Щорса, Миру, Богдана Хмельницького в смт Веселе, до мережі водопостачання яку замінено новими комунікаціями в 2013 році.

Руководитель предприятий, которые занимаются обслуживанием коммунального хозяйства п. Приазовского, Н.С. Киризлеев бьет тревогу – финансовая стабильность ЖКХ в опасности!

На зборах мешканців багатоповерхових будинків мікрорайону «Ковальський» м. Токмака все частіше співвласники квартир приходять до висновку, що єдиним шляхом до ефективного управління та збереження будівель є створення Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Токмак стане "містом троянд"

Понедельник, 22 Апрель 2013 06:02  Регион: Коммунальная хроника

Тривалий період у Токмаку спостерігався «квітковий занепад». Однак за останні 2-3 роки Токмак відроджується як місто троянд.

Подведены итоги областного рейтинга среди коммунальных предприятий за 2012 год.

Украіна готується до Великодня: добрі господарі міркують, що приготувати для сім’ї на свято, наводять лад у домівках і на прибудинкових територіях. Багато хто поспішає на кладовища, до могил рідних. Якщо ви побуваєте в ці дні на центральному цвинтарі Михайлівки, будете приємно вражені: тут з’явилася нова, сучасна й дуже гарна огорожа. Правда, поки що лише з боку центрального входу, але роботи тривають.

Как мы сообщали ранее, 5 апреля сотрудники бюджетных организаций вышли на субботник в пгт Приазовское.

5 апреля десятки людей в рабочей одежде с лопатами, вениками и ведрами вышли на улицы поселка Приазовское, чтобы провести субботник.

Стаття в газеті «Михайлівські новини» під назвою «Куди приїхав цирк?» від «небайдужого михайлівчанина» стверджує, що «цирк приїхав у смітник». Ставиться також запитання чи бачила селищна рада, яка давала погодження на розміщення в цьому місці цирку, таке «неподобство».

З приходом весни оживає все навколо, природа прокидається від зимового сну. «Оживають» і працівники комунального господарства. Вони старанно збирають папір, скло, поліетилен та інше сміття, яке досі ховалося під сніговим покровом.

Страница 1 из 7