Маленькі олімпійці

Пятница, 17 Февраль 2017 07:27  Регион: Михайловка

11 лютого 2017 року КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» МРР гостинно зустрічав учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя - 2017».

Свято кохання у Михайлівському районі

Пятница, 17 Февраль 2017 07:11  Регион: Михайловка

День Святого Валентина в Михайлівці проходив дуже цікаво та по-справжньому несподівано. Цілий ряд заходів цього дня були проведені по всьому району.

19 грудня в Михайлівці відбулось казкове свято зібравши на площі Святковій дітлахів та дорослих. Цього дня до нас завітав Святий Миколай и запалив новорічну ялинку в самому серці Михайлівщини.

Ми - молодь! І ми – небайдужі!

Среда, 05 Октябрь 2016 08:48  Регион: Михайловка

Одним з найзворушливішим днем в році, можна назвати День похилого віку. Бо саме в цей день, ми залишаємо всі свої справи, проблеми и маємо змогу приділити увагу тим людям, які потребують нашого спілкування та уваги.

"Мое майбутне" спешит на помощь!

Среда, 31 Август 2016 08:55  Регион: Михайловка

Уже не первый раз молодежная организация принимает участие в подготовки детского садика "Гнёздышко" к новому учебному году. Так и в этом году не обошлось без поддержки и помощи.

Велика і священна любов до України жила, живе і житиме в усіх чесних і щирих серцях її синів і дочок, що зібралися на святкування 25-ї річниці незалежності України на площі Святковій, де пройшли заходи з нагоди цієї знаменної дати, в яких взяли участь школярі Михайлівки.

За бюджетные деньги в Михайловском районе области до конца лета отремонтируют кровлю ЦРБ, дом культуры и откроют три дошкольные группы в одной из школ.

20 июня сотрудники Михайловского районного сектора совместно с органами местного самоуправления и исполнительной власти провели профилактический рейд на территории Михайловского поселкового совета, сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в области.

День поля в Михайлівському районі

Четверг, 09 Июнь 2016 07:36  Регион: Михайловка

В рамках партнерства УПБРП та ВГО Рада Жінок-Фермерів України для малих та середніх виробників плодоовочевої продукції було проведено ГО « Рада Жінок Фермерів» Запорізької області день поля на тему «Зелені операції над виноградом» в с.Плодородне, Михайлівського р-ну, Запорізької області.

Изменения в Налоговый кодекс, которые вступили в действие с начала года, не просто вымывают у предприятий оборотные средства, но и создают многочисленные преграды в работе компаний.

Страница 1 из 120