КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ

Пятница, 20 Март 2015 06:23
Оцените материал
(2 голосов)

5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в Запорізькому палаці культури «Металургів» відбулися урочистості, присвячені жінкам у погонах. Традиційно на цьому заході начальник ГУМВС України в Запорізькій області, генерал-майор міліції Віктор Ольховський нагороджував переможниць конкурсу «Міліцейська красуня - 2015», перше місце у якому посіла інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Михайлівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області,  старший лейтенант міліції Олена Вікторівна Черняєва.

Своїми враженнями від перемоги Олена поділилася і з нами.

- Олено, скажіть, будь ласка, як виникла ідея участі в конкурсі?

- Моя участь у ньому розпочалася ще в минулому році. Тоді мені запропонували випробувати свої сили і я з радістю погодилася, посіла друге місце. Тож вирішила і цьогоріч спробувати, тим більше, що це не потребує якихось особливих зусиль чи часу, якого дуже часто не вистачає.

- Друге місце у минулому році  - майже перемога. Чи було для Вас перше у 2015-му очікуваним?

- Ні. Чесно кажучи, навіть не замислювалася над цим. Учасниць було багато, усі красуні, тож конкуренція була гідною. Але я була вражена, коли мені подзвонили з області і повідомили, що мене обрали переможницею. Тим більше, що ця перемога - не моя особиста, а всього нашого райвідділу міліції, від цього вдвічі приємніше її отримати.

- Ви така вродлива, тендітна дівчина, чому обрали для себе таку, м’яко кажучи, не жіночу справу?

- Стати міліціонером було моєю мрією з дитинства, навіть не знаю чому. Завжди хотілося носити форму. Тому особливо не роздумувала, отримала юридичну освіту і ось вже четвертий рік працюю за професією.

- Більшість працівників органів внутрішніх справ – чоловіки. Олено, чи не важко Вам працювати в чоловічому колективі?

- Ні, не важко. Навпаки, це дає можливість повчитись чомусь у них, тим більше, що моя професія вимагає саме чоловічих рис характеру, адже міліціонер повинен бути сильним, рішучим і відповідальним. У кого ще вчитися, як не у наших чоловіків, - посміхаючись, говорить Олена. – Це допомагає мені самовдосконалюватись, ставати розумнішою та досвідченішою.

- Майже чотири роки на міліцейській посаді виправдали Ваші дитячі мрії щодо обраної професії?

- Так, цілком. Моя робота мені подобається, планую й надалі займатися цією справою. Іноді не все легко дається, але воно того варте.

- Дякуємо Вам, Олено, за цікаві та вичерпні відповіді.

Мимоволі згадується відомий усім вислів «краса врятує світ». Погодьтеся, досить символічний у випадку з Оленою - чарівною, тендітною, милою дівчиною, яка стоїть на захисті прав людини, і вбачає у цьому справу усього свого життя.

Хочеться вірити, що саме такі люди, молоді і амбіційні, змінять життя нашої країни на краще.

Вітаємо Олену Вікторівну з перемогою і бажаємо, щоб була вона не останньою. Натхнення у роботі, яскравих професійних досягнень, миру і злагоди.

 

Розмову вела

Руслана АГЄЄВА.

Прочитано 524 раз Последнее изменение Вторник, 24 Март 2015 07:25
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии