НАША КЛАВДІЯ ФЕДОРІВНА

Пятница, 04 Сентябрь 2015 09:57
Оцените материал
(3 голосов)

Минулої суботи жителька будинку №210, що по вулиці Островського в Михайлівці, К.Ф. Диріна відзначала досить поважну дату – 90-річчя з дня народження. І ми, її сусіди, святкували разом з нею. Бо це й наше свято! А Клавдія Федорівна – не просто бабуся, вона бабуся всього нашого будинку.

Коли підростав її власний онук Артем, Клавдія Федорівна приділяла увагу не тільки йому, а й нашим дітям. Її осуду й невдоволення побоювалася вся малеча. Проте знали: ця бабуся даремно не нагримає, але нашкодив – відповідай.

Зараз уже в наших дітей з’явилися власні діти, наші онуки. Їх усіх Клавдія Федорівна знає на ймення. Навіть тих, хто вже не живе в нашому будинку. Кожному малому приділить увагу, скаже добре слово. Частенько й цукеркою пригостить. Дітлахи люблять цю маленьку, тендітну бабусю. Нерідко доводиться чути чийсь дзвінкий голосок: «Пливет, баба Кава!». Проте й добре знають малі: за шкоду бабуся спуску не дасть.

До речі, в неї самої вже підростає правнучка. Ми вирішили, що 90-річчя цієї неординарної жінки має їй запам’ятатися. Тож запросили Клавдію Федорівну вийти з квартири на подвір’я. Перед під’їздом на неї очікував імпровізований «трон». З вітальним словом до неї звернулась А.А. Акімова. До речі, Алла Артемівна разом із дочкою Тетяною Володимирівною Конарєвою й увесь сценарій свята склали. А ще А.А. Акімова спекла запашний коровай, який з низьким укліном та подякою за прожите нелегке життя вручила ювілярці ще одна сусідка Марія Кравченко.

Кілька учасниць вокального гурту «Молодість душі» завітали на наше свято. Під акомпанімент баяну С. Овчиннікової вони виконали улюблені пісні К.Ф. Диріної, які нагадали їй молодість, фронтове минуле, коли їй, зовсім юній дівчині, довелося нюхнути пороху.

А ще в нашому будинку живуть юні танцюристи – Артем Міліметов та Аня Стовбирь, учасники ансамблю бального танцю «Алексія». Вони виконали для Клавдії Федорівни граціозний і невмирущий вальс.

Розчулена ювілярка не стримувала сліз, а вражений побаченим її сват вигукнув: «У мене найкраща сваха в світі!».

А ми й не сумнівалися.

Жильці будинку №210, вулиця Островського,

смт Михайлівка.

Прочитано 938 раз Последнее изменение Четверг, 10 Сентябрь 2015 06:53
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии