УЧНІ МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЗМАГАЛИСЬ У ТУРИСТИЧНІЙ МАЙСТЕРНОСТІ

Вторник, 15 Сентябрь 2015 05:07
Оцените материал
(0 голосов)

Змагання з туризму пройшли в с. Любимівка Михайлівського району 11 вересня. Ініціатором проведення дитячого спортивного заходу стала голова “Благодійного фонду ім. М.А. Шаламова” Галина Вікторівна Шаламова . Спортивну гру організатори підготували до Дня фізичної культури та спорту, який в Україні цього року відзначають 12 вересня.

Між собою змагались дві команди - “Юність” від Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.А. Шаламова та “Факел” від Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школярі взяли участь у 10 естафетах. Після свистку організаторів та команди “Шикуйсь!” по 12 учнів від кожної школи стали на стартову пряму. Дітям перед змаганнями побажали здоров’я та наснаги і це їм однозначно згодилось, бо до естафет організатори підійшли з фантазією.

Чого юні спортсмени тільки не робили! Діти складали пазли з назвами своїх команд, передавали естафетну паличку, кеглі, м’ячі, “саджали” картоплю (тенісні м’ячики). На кілька хвилин учасники змагань навіть перетворилися у пінгвінів, переносячи 5-копієчну монетку між колінами і кидаючи її у відро, та відчули себе у ролі Баби Яги, коли з умовними ступою та мітлою бігали на швидкість. Закінчились естафети перемогою дружби.

Після цього учні перетягували канат. У цьому змаганні першість здобула команда “Юність” від Пришибської ЗОШ ім. М.А. Шаламова.

На стомлених та зголоднілих юних спортсменів вже чекав справжній туристичний обід. Діти з апетитом посмакували кашею з казана, аромат якої манив їх до столу ще під час змагань.

Повболівати за школярів приїхала і голова “Благодійного фонду ім. М.А. Шаламова” Галина Вікторівна Шаламова .

- Діти - це наше майбутнє. Від того, як ми допоможемо їм в розвитку, залежить і наше життя. Нам потрібна здорова нація, тому “Благодійний фонд ім. М.А. Шаламова“ робить все можливе для фізичного виховання молоді, - спостерігаючи за змаганнями, відзначила меценат.

Після обіду на учнів ще чекали конкурс на в‘язання вузлів та туристична смуга перешкод, де діти встановлювали та розбирали намет, переправлялись на тарзанці та на мотузках із допомогою карабінів, бігали по купинах.

Жюрі спортивного змаганння вирішило, що в кінцевому результаті перемогла дружба, тому обидві команди отримали грамоти.

Нагороджувала учнів Галина Вікторівна Шаламова, яка побажала дітям побільше активного відпочинку.

- Хотілося б, щоб сьогоднішній захід навчив вас не лише змагатись, а й підтримувати та допомагати один одному. Сьогодні ви подавали руку допомоги друзям, підставляли їм надійне плече опори. Спорт - це не лише змагання, це ще й вміння працювати в команді, яке в житті вам ще знадобиться, - підсумавала Галина Вікторівна туристичну гру та привітала молодь з Днем фізичного вихованя та спорту.

Прочитано 666 раз Последнее изменение Понедельник, 21 Сентябрь 2015 08:15
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии