У Запоріжжі одним підпільним інтернет-бізнесменом стало менше

Четверг, 13 Март 2014 12:37
Оцените материал
(0 голосов)

За допомогою мережі Інтернет один з жителів Запоріжжя вирішив зайнятися бізнесом. Щоправда, не маючи торговельного залу, гадав, що йому і реєстрація як фізичної особи — підприємця без потреби, і сплата податків також.

Розрекламувавши електронну техніку, городянин через Інтернет знаходив клієнтів, відправляв їм товар, а ті сумлінно розраховувалися. Проте новоспечений «бізнесмен» не поспішав сплачувати податки до бюджету. Аж доки ним не зацікавилися оперативні співробітники ГУ Міндоходів у Запорізькій області.

 

За фактом ухилення від оподаткування в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) припинена незаконна діяльність з продажу електронної техніки.

 

У жителя обласного центру вилучено банківські картки для проведення безготівкових розрахунків з покупцями, товарно-транспортні накладні, які підтверджують відправку товарів, а також різноманітну електронну техніку на суму 135 тис. гривень.

 

 

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Прочитано 1090 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии