Приазовці провели патріотичний святковий флешмоб

Вторник, 09 Сентябрь 2014 04:23
Оцените материал
(0 голосов)

Напередодні Дня незалежності України у смт Приазовське на площі біля районного Будинку культури відбувся святковий концерт.

Відомо, що Приазовський район – багатонаціональний, тому його мешканці мають унікальну можливість насолоджуватися творчістю колективів української, албанської, болгарської та інших культур. Та в цей день усіх присутніх об’єднувала одна ідея: всі ми – громадяни однієї великої єдиної України.


Зі сцени пролунало багато теплих побажань мешканцям району та найпоширенішим було побажання миру, єдності та незалежності України.Активістами молодіжної громадської організації «Молоді регіони» був організований флешмоб: під час молитви за Україну, яка лунала зі сцени, було запалено свічки і кожен бажаючий міг долучитися до акції та відчути тепло, яке йде з рук у руки, від серця до серця, разом помолитися та попрохати миру і добробуту для нашої країни.


Під час фінальної пісні у небо піднялися китайські ліхтарі, що були наповнені не тільки теплотою вогню, а й теплом сердець, надіями на світле майбутнє.


Акція була організована та проведена за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки.

Прочитано 1529 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии