Можливо,в наш час,коли люди мало вірять в щирість,порядність і інші важливі складові людяності,ці слова про людей, які більшу частину життя ,а хтось, просто вільного часу, присвятили вільній боротьбі – здаються пафосними… Але повірте, це не так…

Турнір пам'яті видатного вчителя

Понедельник, 21 Ноябрь 2016 09:46  Регион: Веселое

У суботу, 12 листопада, у спортивній залі Веселівської ДЮСШ відбувся великий волейбольний турнір серед чоловіків, присвячений пам’яті Олександра Івановича Гололоба.

Спартакіада допризивної молоді

Четверг, 03 Ноябрь 2016 08:10  Регион: Веселое

На приукінці жовтня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено спартакіаду допризивної молоді.

В рамках рабочей программы в Веселовском районе председатель облгосадминистрации Константин Брыль провел встречу с руководителями района, сельскими и поселковыми головами. Главной темой их общения стал вопрос децентрализации власти, провозглашенной Президентом Украины Петром Порошенко, сообщает Управление по делам прессы и информации ОГА.

10 вересня Україна відзначала День фізичної культури та спорту. Відділом освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради за підтримки громадської молодіжної організації «Моє майбутнє» на центральному стадіоні селища проведено змагання з футболу серед юнаків 2002 року народження та «Веселі старти» серед учнів 5-их класів та молодше.

Відкритий турнір з пляжного волейболу

Понедельник, 11 Июль 2016 07:36  Регион: Веселое

Три роки тому, дякуючи небайдужим людям до розвитку спорту підприємцям Цапу Федору та Чупрову Ігорю у нашому селищі був побудований майданчик для пляжного волейболу на території КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради». Зазначимо, що пляжний волейбол дещо відрізняється від звичайного. Окрім традиційних для волейболістів стрибучості, хорошої реакції, сили, відчуття м’яча, він вимагає особливої атлетичності та витривалості, адже команди грають на майданчику з піщаним покриттям. А це ускладнює саму гру, до того ж потрібно обовязково зважати на силу вітру та інтенсивність сонячних променів. Регулярні тренування Веселівських волейболістів дають свої результати.

Пляжний волейбол до Дня молоді

Четверг, 30 Июнь 2016 16:41  Регион: Веселое

26 червня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради» відбувся традиційний відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловіків присвячений Дню молоді. У змаганнях приймали участь команди із м.Мелітополя, смт Веселого, смт Якимівки.

Команди були розподілені а дві групи де зіграли за коловою системою.

18-20 червня у м. Кирилівка проводився відкритий міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва під назвою “АЗОВДЕНС”. У ньому приймала участь наша хореографічна студія “Атмосфера”, яка гідно представила Веселівщину, показавши всі свої вміння.

Пляжный волейбол

Воскресенье, 26 Июнь 2016 11:54  Регион: Веселое

18-19 июня в г.Орехове прошел традиционный турнир по пляжному волейболу среди мужчин и женщин «Конка-2016». В текущем году в турнире приняло участие 35 команд  с разных территорий Запорожской области.

19 березня у спортивному залі позашкільного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Веселівської селищної ради відбувся запланований обласний турнір з баскетболу серед молодших дівчат.

Страница 1 из 59