Юні веселівські борці захищатимуть честь області на чемпіонаті України

Понедельник, 17 Март 2014 12:29
Оцените материал
(0 голосов)

У Токмаку завершився турнір з вільної боротьби — першість області, відбір на чемпіонат України, який відбудеться 24-27 березня в м. Бровари Київської області.

Команда Веселівської ДЮСШ на цих змаганнях виступила досить успішно. Перше місце у своїй ваговій категорії (50 кг) виборов Урсу Олександр. Друге — Волков Олег (42 кг). Треті місця посіли Поддубний Ілля (32 кг), Тополь Максим (63 кг), Бабаян Антон (73 кг), Атамасов Владислав (59 кг).

Урсу Олександр та Волков Олег, які вибороли перше і друге місце відповідно, здобули можливість виступати на чемпіонаті України, захищаючи честь області. У разі вдалого виступу у хлопців з’явиться можливість виступати на чемпіонаті Європи, а потім, у липні, й на Олімпіаді серед школярів.

Побажаємо юним спортсменам удачі та успіхів у досягненні поставленої мети. Всі вищезазначені борці — вихованці тренера-викладача Веселівської ДЮСШ Євстігнєєва М.І.