Місцеві бюджети Веселівського району поповнили майже 400 тисяч гривень

Четверг, 20 Март 2014 11:03
Оцените материал
(0 голосов)

«Одним із вагомих наповнювачів місцевого бюджету є плата за землю та орендна плата за землю фізичними та юридичними особами», — зазначила начальник Веселівського відділення Мелітопольської ОДПІ Л.П. Костюк.

Так, у минулому році надходження від цих податків склали 4 843,5 тис. грн, що становить 18% від загального обсягу податків до місцевого бюджету.

 

Цього року вже минув термін надання звітів та строк сплати за перший місяць поточного року. Не дивлячись на те, що у 2014 році змінювалась нормативно-грошова оцінка землі, завдяки тісній співпраці платників податків та податківців всі розрахунки були надані своєчасно з урахуванням змін. Всі нараховані суми в повному обсязі сплачені згідно встановлених термінів.

 

На сьогоднішні місцеві бюджети Веселівського району поповнились на 399,3 тис. грн.(від підприємств району надійшло 364,1 тис. грн., від фізичних осіб — 35,2 тис. грн.).

 

З метою недопущення втрат бюджету, забезпечення повноти і своєчасності надходжень Веселівське відділення МОДПІ спільно з райдержадміністрацією та органами самоуправління постійно здійснює моніторинг розмірів орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності по укладених договорах оренди землі на відповідність дотриманню вимог чинного законодавства.

 

Секторами відділення постійно здійснюється контроль використання землі з метою встановлення господарств, які користуються земельними ділянками без оформлення документів на землю, не надають податкову звітність по земельному податку та оренді і відповідно не сплачують податки.

 

 

За матеріалами газети «Колос»

 

Прочитано 980 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии