Відкритий турнір з пляжного волейболу

Понедельник, 11 Июль 2016 07:36
Оцените материал
(0 голосов)

Три роки тому, дякуючи небайдужим людям до розвитку спорту підприємцям Цапу Федору та Чупрову Ігорю у нашому селищі був побудований майданчик для пляжного волейболу на території КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради». Зазначимо, що пляжний волейбол дещо відрізняється від звичайного. Окрім традиційних для волейболістів стрибучості, хорошої реакції, сили, відчуття м’яча, він вимагає особливої атлетичності та витривалості, адже команди грають на майданчику з піщаним покриттям. А це ускладнює саму гру, до того ж потрібно обовязково зважати на силу вітру та інтенсивність сонячних променів. Регулярні тренування Веселівських волейболістів дають свої результати.

02 липня дві веселівські команди приймали участь у відкритому турнірі з пляжного волейболу у м.Мелітополі , який пройшов за підтримки народного депутата України Євгена Балицького.
Цього дня на волейбольних майданчиках на березі озера Горячка та Мелітопольської ДЮСШ зібралося чимало любителів даного виду спорту. Всього у турнірі взяли участь 8 команд.
Ігри проходили у двох підгрупах за коловою системою. У фінальному поєдинку зустрілися команди «Агро+» (Фомкін Артем та Риженко Василь, смт Веселе) та м.«Мелітополь» (рахунок 1:2), третє місце у змаганнях виборола також веселівська команда у складі Фуклєв Віталій та Чупров Ігор, перемігши мелітопольців з рахунком 2:0. По закінченню турніру команди з першого по четверте місце отримали грошові винагороди, призери медалі та грамоти, а переможець кубок.

(с)ФБ М.Козюра

Прочитано 2225 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии