Семінар для учасників АТО

Среда, 07 Сентябрь 2016 07:23
Оцените материал
(1 Голосовать)

6 вересня в районному центрі зайнятості населення відбувся семінар з демобілізованими військовослужбовцями, на який запрошено представників КУ «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Запорізької обласної ради, начальника УСЗН РДА, військового комісара, керівника Центру допомоги учасникам АТО, директора Більмацького бюро правової допомоги.

Кожен із запрошених довів до відома присутніх інформацію про послуги, які можуть надаватися даній пільговій категорії.

Особливу увагу приділили реалізації програми «Сільське подвір’я». Представники фонду розповіли про зміст програми, її переваги та як можна стати її учасником, а також відповіли на всі питання.

Воєнком довів до відома присутніх інформацію про перевагу служби за контрактом та соціальний захист військовослужбовців.

Керівник Центру допомоги учасникам АТО повідомила про ситуацію, яка склалася в районі щодо виділення земельних ділянок і націлила УБД до більш активної діяльності у питанні відстоювання своїх прав. Також було розглянуто пропозицію про створення своєї окремої громадської організації учасників АТО.

Семінар пройшов у формі активного діалогу, під час якого УБД обмінялися досвідом у вирішенні тих чи інших питань та отримали корисну для себе інформацію

http://kuibrda.gov.ua/

Прочитано 8977 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии