В Михайлівському психоневрологічному інтернаті з благодійним концертом виступив колектив «Молодість душі»

Вторник, 09 Июль 2013 08:25
Оцените материал
(1 Голосовать)

Днями в актовій залі Михайлівського психоневрологічного інтернату (с. Показне, Михайлівського району) пройшли урочистості з нагоди 17-ї річниці прийняття основного закону всіх українців - Конституції. В них взяв участь самодіяльний колектив «Молодість душі» відділення соціально-побутової адаптації комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області».

 


З вітальним словом до присутніх звернулася ведуча колективу Марія Тібій. Жінки виконували пісні (під акомпанемент баяністки Софії Овчиннікової) та читали веселі гуморески. Це Євгенія Бурцева, Аліса Шевцова, Лідія Поліон, Тамара Целуйко, Ганна Коноваленко та Алла Акімова. Чуючи відомі мелодії, глядачі підспівували й навіть підтанцьовували.

 

Колектив висловив щиру подяку Олександру Пенькову за фінансування поїздки в с. Показне та вдяку за допомогу Галині Шубіній, культорганізатору інтернату, а також Миколі Радченку, начальнику відділу культури, - за наданий транспорт.

 

 

Олена Приступа,

завідуюча відділенням соціально-побутової адаптації,

за матеріалами газети «Михайлівські новини»

Прочитано 1063 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии