Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с id: 51

Село Українка газифіковано

Пятница, 18 Май 2012 05:31
Оцените материал
(0 голосов)

Шановна редакціє! Ми, жителі села Українка, хочемо через «Михайлівські новини» висловити щиру подяку, перш за все, народному депутатові Артему Пшонці, а також начальнику Токмацького управління газового господарства В.Г. Хвостику, директору ВАТ “Газфейєр інвест» А.В. Іванову, директору фонду «Сільське подвір’я» С.П. Гончаренку, голові районної ради М.І. Фатєєву та голові райдержадміністрації С.В. Передерію.

Глибоко вдячні ми й працівникам Михайлівського цеху експлуатації газових мереж А.В. Мостовому, Ю.М. Волкову за виконану роботу з газифікації наших осель.


Чесно кажучи, не думали ми й не гадали, що хтось подбає про те, щоб до нашого маленького села підвели газову мережу. А все ж, під час зустрічі з Артемом Вікторовичем Пшонкою свою заповітну мрію висловили. Народний депутат пообіцяв допомогти. І ось результат: за півроку в селі спалахнув голубий вогник.


Щире спасибі всім причетним до цієї великої справи. Зокрема й голові СВК ім. Чапаєва В.В. Бессарабу за надану матеріальну допомогу. Дякуємо й Любимівському сільському голові Д.А. Сидєльнікову, який теж зробив свій внесок у загальну справу.
Дай вам усім, Боже, здоров’я й сімейного благополуччя.

 

За матеріалами газети "Михайлівські новини".

Прочитано 1975 раз Последнее изменение Четверг, 05 Июль 2012 07:56

3 комментарии

  • Комментировать Не Бесараб Понедельник, 21 Май 2012 07:30 написал Не Бесараб

    Та шо там Бесараб может профинансировать. Реально когда Пшонке пожлаовались только тогда газ в село провели. Без нардепа все стояло намертво.

  • Комментировать Аноним Понедельник, 21 Май 2012 07:25 написал Аноним

    Ну, раз благодарят, значит есть за что... А может и проплачено.

  • Комментировать віктор лучєзарний Понедельник, 21 Май 2012 05:26 написал віктор лучєзарний

    Шановні жителі с. Українка, а яким чином до вашого газу приліпився Пшонка, що подяка йому в першу чергу? Здається Бесараб спонсор,всі інші заробили на вас грошенят та попіарились під вибори.

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии