ПРИЄМНИЙ ГУРКІТ БАСКЕТБОЛЬНОГО М’ЯЧА НАДОВГО ПРОПИСАВСЯ НА ШКІЛЬНІЙ ТЕРИТОРІЇ Свяковий подарунок Благодійного фонду ім. М.А. Шаламова.

Среда, 26 Август 2015 04:48
Оцените материал
(6 голосов)

У святкові червневі дні та напередодні Дня знань “Пришибську ЗОШ І - ІІІ ст. ім. Миколи Архиповича Шаламова” чекав подарунок від Благодійного фонду ім. М.А. Шаламова. Це вже не перша акція Фонду.

Сонячним ранком в День Незалежності України подвір’я школи наповнилося дитячим гомоном, сміхом та веселим настроєм. Вишиванки, музика, різнокольорові надувні кульки, державний прапор України та прапори АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГ «Агроцентр», ФГ «Агро-Константа» прикрашали урочисте відкриття баскетбольного майданчика на подвір’ї школи.

На відкриття майданчика прийшло більш ніж двісті школярів та їх батьків. Також на урочисте відкриття майданчика завітали поважні гості - голова райдержадміністрації Олександр Стулень, голова районної ради Сергій Передерій, Пришибський селищний голова Олена Сочкова, які привітали всіх присутніх з цією подією.

Відкрила захід своїм привітанням голова наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Шаламова. У своїй промові вона сказала, що інвестиції, вкладені в здоров’я дитини, – це найкращі інвестиції. Вона вважає, що спорт і здоровий спосіб життя – це найголовніше, що в нас є. Україні потрібні сильні духом юнаки й дівчата, і вони якраз розвиватимуться саме тут.

- Я звертаюся до вас, дорогі діти, щоб зберегли цей майданчик, щоб ви могли забезпечити собі постійні заняття спортом. Зі святом вас і будьте завжди такими сильними, мужніми, цілеспрямованими, поважайте своїх вчителів, батьків і свій край, – зауважила вона.

Далі  Галина Вікторівна під аплодисменти перерізала святкову стрічку,  відкривши баскетбольний майданчик.

Не менше радіють за дітей і їхні батьки.”Такий подарунок був вкрай необхідний цій школі. Сьогодні ці діти мають повноцінну можливість займатися баскетболом. На щастя, для цієї школи та інших в нас є меценати, які вкладають кошти в такі важливі соціальні проекти. Головними ініціаторами акції виступили керівництво школи та Благодійний фонд ім. М.А. Шаламова. Вони традиційно підтримують спорт, і саме завдяки ним в селищі та районі проходять добродійні акції».

Хвиля захвату та емоції розважальної програми накрила всіх присутніх: виступ вокальних груп, ігри та танці малечі, виступ спортивних команд, каратистів зі спортивною програмою. Ніхто не нудьгував.

- Розвиток масового спорту та фізичної культури - один з національних пріоритетів, визначених керівництвом країни. Відкриття таких майданчиків – це крок до створення умов для доступного та комфортного тренування молоді. Також це приклад ефективної співпраці комунальних закладів з приватними структурами, які долучилися до цієї благородної роботи, - прокоментував подію голова районної ради Сергій Передерій.

 Приємний гуркіт баскетбольного м’яча, дитячий сміх та спортивний азарт – всі ці позитивні емоції тепер надовго прописані на шкільній території

Юрій ДЬОМІН.

Прочитано 774 раз Последнее изменение Среда, 26 Август 2015 05:44
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии