БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ. М.А. ШАЛАМОВА ЗУСТРІЧАВ У МИХАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ НАЙСИЛЬНІШИХ УКРАЇНЦІВ

Вторник, 15 Сентябрь 2015 05:06
Оцените материал
(0 голосов)

10 вересня в смт Пришиб став надзвичайним днем – голова благодійної організації «Благодійний  фонд  імені  М.А. Шаламова»  Галина Вікторівна Шаламова та керівник громадської організації “Федерація мас-реслінгу України» Валерій  Нодарович Газаєв  підписали Меморандум про співпрацю.

Згідно з цим документом на території Михайлівського району буде організовано два масштабні спортивні заходи - «Богатирські ігри», які пройдуть 26 вересня, та змагання з мас-реслінгу, які заплановано провести 10 жовтня.

- Меморандум спрямований на оздоровлення нації, залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, - зазначає Галина Вікторівна Шаламова.

Такий масштабний та вагомий захід вперше проводиться на території смт Пришиб, тому до підписання документа Благодійний  фонд  імені  М.А. Шаламова підійшов з відповідальністю - для гостей була організована концертна програма.

Президент федерації богатирських ігор в Запорізькій області, президент федерації мас–реслінгу в Україні – В.Н. Газаєв та голова наглядової ради ПАТ «Михайлівський райагропостач», голова «Благодійного фонду ім. М.А. Шаламова» Г.В. Шаламова  підписали Меморандум під звук фанфарів.

- Сьогодні насправді знаковий день, бо в Михайлівський район завдяки Галині Вікторівні Шаламовій  прийшли богатирські ігри. Мені завжди приємно, коли такі заходи проходять в невеликих селищах. Більш яскраві емоції отримуєш після таких виступів. Хочеться сказати Галині Вікторівні багато компліментів. У неї насправді сильна рука та сильна хватка. З такими людьми приємно співапрацювати. Дуже рідко буває, що жінка так серйозно і професійно береться за розвиток спорту. Підписання меморандуму – це наш перший крок у співпраці. При подальшій взаємодії Михайлівський район ще покаже себе, - запевнив Валерій Нодарович.

Галина Вікторівна подякувала спортсмену за допомогу у вихованні фізично загартованого молодого покоління, оскільки такі заходи дають можливість залучити якнайбільше дітей та дорослих до спортивного життя. Голова благодійного фонду пообіцяла всіма силами допомагати діткам розвиватись.

Валерій Газаєв приїхав не сам. Для гостей заходу продемонстрували показові виступи одні з найсильніших людей України – члени збірної чемпіонату Strongman Open Challenge брати Денис та Антон Дубровські з Києва та земляк з Братського Валентин Бурмістров.

Спортсмени виступили в шести вправах:  носили коромисло з дівчатами загальною вагою близько 320 кг та два балони по 120 кг (“Прогулянка фермера“) на дистанцію 15 метрів, піднімали 100-кілограмову колоду, кантували покришки вагою  316 кг, підіймали на час гантель Сіра вагою 70 кг і тягнули трактор.

- Наскільки мені відомо, подібний трактор в Україні ще ніхто не зміг протягнути. Спроби були, але про вдалі не чув. У нього дуже жорстке зчеплення, - відзначив Валерій Газаєв.

По завершенню показових виступів українські богатирі фотографувалися з усіма бажаючими.

- Хай мир і взаємопорозуміння сприяють подальшій розбудові нашої  рідної України в напрямку спортивного життя, вихованню здорової та сильної української нації, - підсумувала захід Галина Вікторівна Шаламова.

Прочитано 699 раз Последнее изменение Понедельник, 21 Сентябрь 2015 08:13
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии